Per Node Analytics (9.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
