Per User Block (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Block
eu: Blokea

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
eu: Bloke honen ikusgarritasuna erabiltzaile bakoitzak pertsonalizatu dezake bere kontuaren ezarpenak.

en: Customizable per user
eu: Erabiltzaileak egokitu ahal izatea

en: Not customizable
eu: Ezin du egokitu

en: Customizable, visible by default
eu: Egokitu daiteke, berez ikusgarri

en: Customizable, hidden by default
eu: Egokitu daiteke, berez ezkutatua
