Per User Block (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Core
is: Kjarni

en: User
is: Notandi

en: Block
is: Blokk

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
is: Leyfa notendum að sérsníða sýnileika þessarar blokkar í notendastillingum sínum.

en: Not customizable
is: Ekki stillanlegt
