Per User Block (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Core
jv: Inti

en: User
jv: Panganggo

en: Block
jv: Blok

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
jv: Idinaké panganggo pribadi kanggo ngowahi visibilitas blok iki nang sétingan akun dhéwéké.

en: Customizable per user
jv: Bisa diatur per panganggo

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Customizable, visible by default
jv: Bisa ditata, gawané dikétokna

en: Customizable, hidden by default
jv: Bisa ditata, gawané diumpetna
