Per User Block (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Core
km: សំខាន់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Block
km: ប្លុក

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ប្រើ​ម្នាក់ៗ ប្ដូរ​ភាព​មើល​ឃើញ​របស់​​ប្លុក​នេះ​តាម​បំណង នៅ​ក្នុង​ការ​កំណត់​គណនី​របស់​ពួកគេ ។​

en: Customizable per user
km: អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​នូវ​អ្ន​ក​ប្រើ​ម្នាក់​ៗ​

en: Not customizable
km: មិន​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ទេ

en: Customizable, visible by default
km: អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង និង​អាច​មើល​ឃើញ​តាម​លំនាំ​ដើម

en: Customizable, hidden by default
km: អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង និង​អាច​លាក់​តាម​លំនាំ​ដើម
