Per User Block (8.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Core
no: Kjerne

en: User
no: Bruker

en: Block
no: Blokk

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
no: Tillat brukere til å tilpasse synligheten til denne blokka i kontoinnstillingene sine.

en: Customizable per user
no: Kan tilpasses per bruker

en: Not customizable
no: kan ikke tilpasses

en: Customizable, visible by default
no: Kan tilpasses, synlig som standard

en: Customizable, hidden by default
no: Kan tilpasses, skjult som standard
