Per User Block (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Core
ro: Nucleu

en: User
ro: Utilizator

en: Block
ro: Bloc

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
ro: Permite utilizatorilor individuali să  personalizeze vizibilitatea acestui bloc în preferinţe.

en: Customizable per user
ro: Personalizabil per utilizator

en: Not customizable
ro: Nu se poate personaliza

en: Customizable, visible by default
ro: Personalizabil, vizibil în mod implicit

en: Customizable, hidden by default
ro: Personalizabil, ascuns în mod implicit
