Per User Block (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
bo: སྤྱོད་མཁན་སོ་སོའི་ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་ནས་ལྷུ་ལག་གི་མངོན་སྟངས་རང་བཟོ་བྱེད་དུ་འཇུག་པ།

en: Customizable per user
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རང་བཟོ་བྱེད་ནུས་པ

en: Not customizable
bo: རང་བཟོ་བྱེད་མི་ནུས་པ།

en: Customizable, visible by default
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གནས་སྟངས་སུ་རང་གིས་བཟོ་རུང་བ་དང་མཐོང་རུང་བ

en: Customizable, hidden by default
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གནས་སྟངས་སུ་རང་གིས་བཟོ་རུང་བ་དང་སྦས་ནས་ཡོད
