Per User Block (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Core
da: Kerne

en: User
da: Bruger

en: Block
da: Blok

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
da: Brugerne kan bestemme om blokken er synlig.

en: Customizable per user
da: Tilpasset pr. bruger

en: Not customizable
da: Kan ikke tilpasses

en: Customizable, visible by default
da: Brugerdefinered, synlig som standard

en: Customizable, hidden by default
da: Brugerdefineret, skjult som standard
