Per User Block (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Core
lt: Branduolys

en: User
lt: Narys

en: Block
lt: Blokas

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
lt: Leidžia nariams nustatyti blokų matomumą, kaip jie nori.

en: Customizable per user
lt: Pritaikoma kiekvienam nariui

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Customizable, visible by default
lt: Pritaikoma, įprastai matoma

en: Customizable, hidden by default
lt: Pritaikoma, įprastai paslėpta
