Per User Block (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Core
sk: Jadro

en: User
sk: Používateľ

en: Block
sk: Blok

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
sk: Umožniť používateľom nastaviť viditeľnosť tohto bloku v ich používateľskom nastavení.

en: Customizable per user
sk: Prispôsobiteľný pre používateľa

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Customizable, visible by default
sk: Prispôsobiteľný, štandardne viditeľný

en: Customizable, hidden by default
sk: Prispôsobiteľný, štandardne skrytý
