Per User Block (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
th: อนุญาตให้ผู้ใช้แต่ละคนกำหนดว่าตัวเองมองเห็นบล็อคนี้หรือไม่ ผ่านทางบัญชีผู้ใช้

en: Customizable per user
th: ผู้ใช้สามารถปรับเปลี่ยนได้

en: Not customizable
th: ไม่สามารถปรับเปลี่ยนได้

en: Customizable, visible by default
th: แสดงไปก่อน แต่ปรับเปลี่ยนได้

en: Customizable, hidden by default
th: ซ่อนไว้ แต่ปรับเปลี่ยนได้
