Per User Block (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Core
cs: Jádro

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
cs: Umožnit uživatelům nastavit viditelnost tohoto bloku v jejich uživatelském nastavení.

en: Customizable per user
cs: Přizpůsobitelné na úrovni uživatele

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: Customizable, visible by default
cs: Přizpůsobitelné, ve výchozím nastavení viditelné

en: Customizable, hidden by default
cs: Přizpůsobitelné, ve výchozím nastavení skryté
