Per User Block (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Core
ca: Nucli

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
ca: Permet als usuaris individuals personalitzar la visibilitat d'aquest bloc en els paràmetres del seu compte.

en: Customizable per user
ca: Personalitzable per l'usuari

en: Not customizable
ca: No personalitzable

en: Customizable, visible by default
ca: Personalitzable, visible per defecte

en: Customizable, hidden by default
ca: Personalitzable, amagat per defecte
