Per User Block (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Core
et: Tuum

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
et: Luba kasutajatel määrata selle ploki nähtavust oma kasutajakonto seadetes.

en: Customizable per user
et: Kasutajapõhiselt seadistatav

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Customizable, visible by default
et: Seadistatav, vaikimisi nähtav

en: Customizable, hidden by default
et: Seadistatav, vaikimisi peidetud
