Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Time
ast: Hora

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Plain text
ast: Testu planu
