Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Time
az: Vaxt

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Average
az: Orta

en: Performance
az: Performans

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Thresholds
az: Eşiklər
