Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Plain text
bs: Obični tekst
