Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Enabled
es: Activado

en: Download
es: Descargar

en: Label
es: Etiqueta

en: Time
es: Hora

en: Unknown
es: Desconocido

en: To:
es: Para:

en: Average
es: Promedio

en: Performance
es: Rendimiento

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Load
es: Cargar

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: All time
es: Todo el periodo

en: From:
es: De:

en: responses
es: respuestas

en: Date range
es: Intervalo de fechas

en: Connect
es: Conectar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: milliseconds
es: milisegundos

en: Time (seconds)
es: Tiempo (segundos)

en: Thresholds
es: Umbrales

en: Median
es: Mediana

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
