Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Enabled
is: Virkjað

en: Download
is: Tak niður

en: Time
is: Tíð

en: Unknown
is: Ókent

en: Performance
is: Orka

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: Machine name
is: Maskinnavn
