Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Label
hr: Oznaka

en: Time
hr: Vrijeme

en: Total
hr: Ukupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Average
hr: Prosjek

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Load
hr: Učitaj

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
