Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: Label
jv: Judul

en: Time
jv: Wektu

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Average
jv: Rerata

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Entity ID
jv: ID Entiti
