Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Label
kk: Атауы

en: Time
kk: Уақыт

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Performance
kk: Өнімділік
