Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Label
km: ស្លាក

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
