Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: Time
mn: Цаг

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Performance
mn: Хурд

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
