Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Machine name
ne: मशीन नाम
