Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: Label
oc: Etiqueta

en: Time
oc: Ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: To:
oc: A :

en: Average
oc: Mejana

en: Performance
oc: Performància

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Load
oc: Cargar

en: End
oc: Fin

en: From:
oc: De :

en: Date range
oc: Interval de datas

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
