Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Plain text
si: සරල වගන්ති
