Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست
