Performance Budget (2.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Time
bn: সময়

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
