Performance Budget (2.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Time
cy: Amser

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: responses
cy: ymatebion
