Performance Budget (2.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download
eu: Deskargatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Time
eu: Ordua

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Load
eu: Kargatu

en: responses
eu: Erantzunak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Time (seconds)
eu: Ordua (segunduak)
