Performance Budget (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Enabled
he: מופעל

en: Download
he: הורדה

en: Label
he: תווית

en: Time
he: זמן

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: To:
he: אל:

en: Average
he: ממוצע

en: Performance
he: ביצועים

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: All time
he: בכל הזמנים

en: From:
he: מאת:

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Time (seconds)
he: זמן (שניות)
