Performance Budget (2.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Time
ml: സമയം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Average
ml: ശരാശരി
