Performance Budget (2.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Time
sq: Ora

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Performance
sq: Performanca
