Performance Budget (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Average
fa: میانگین

en: Performance
fa: کارایی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
