Performance Budget (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Download
hu: Letölt

en: Label
hu: Címke

en: Time
hu: Idő

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Average
hu: Átlag

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Load
hu: Betöltés

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: From:
hu: Feladó:

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Time (seconds)
hu: Idő (másodpercek)

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
