Performance Budget (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Label
lt: Etiketė

en: Time
lt: Laikas

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Average
lt: Vidutinis

en: Performance
lt: Veikimas

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Time (seconds)
lt: Laikas (sekundėmis)
