Performance Budget (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Time
my: အချိန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်
