Performance Budget (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Time
ur: وقت

en: ID
ur: شناخت
