Performance Budget (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Label
be: Подпіс

en: Time
be: Час

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Start
be: Пачатак

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
