Performance Budget (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Download
is: Hala niður

en: Label
is: Merking

en: Time
is: Tími

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Average
is: Meðaltal

en: Performance
is: Afköst

en: Load
is: Hlaða

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur
