Performance Budget (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Time
pt: Hora

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Average
pt: Média

en: Performance
pt: Desempenho

en: Load
pt: Carregar

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: From:
pt: De:

en: Connect
pt: Conectar

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Time (seconds)
pt: Tempo (segundos)

en: Entity ID
pt: ID da entidade

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro durante o processamento de @operation com os argumentos: @args

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
