Performance Budget (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Download
vi: Tải về

en: Label
vi: Nhãn

en: Time
vi: Thời gian

en: Total
vi: Tổng

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Average
vi: Trung bình

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Load
vi: Nạp

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: From:
vi: Từ:

en: Connect
vi: Kết nối

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
