Performance Budget (8.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Download
et: Allalaadimine

en: Label
et: Nimetus

en: Time
et: Aeg

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Average
et: Keskmine

en: Performance
et: Jõudlus

en: Load
et: Laadi

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity ID
et: Olemi ID
