Performance Budget (8.x-1.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Download
fr: Téléchargement

en: Label
fr: Libellé

en: Time
fr: Heure

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: To:
fr: À

en: Average
fr: Moyenne

en: Load
fr: Charger

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: All time
fr: De tout temps

en: From:
fr: De:

en: Connect
fr: Connexion

en: Machine name
fr: Nom système

en: Time (seconds)
fr: Temps (secondes)

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
