Performance Budget (8.x-1.0-alpha6) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Download
id: Unduh

en: Time
id: Waktu

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Average
id: Purata

en: Performance
id: Performa

en: Load
id: Memuat

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args
