Performance Budget (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Download
pl: Pobierz

en: Label
pl: Etykieta

en: Time
pl: Czas

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: To:
pl: Do:

en: Average
pl: Średnia

en: Performance
pl: Wydajność

en: Load
pl: Wczytaj

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: All time
pl: Caly czas

en: From:
pl: Od:

en: Connect
pl: Połącz

en: For example:
pl: Przykładowo:

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Time (seconds)
pl: Czas (w sekundach)

en: Entity ID
pl: ID encji

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Past week
pl: Zeszły tydzień

en: Past month
pl: Zeszły miesiąc

en: Past year
pl: Zeszły rok
