Performance Budget (8.x-1.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Download
ro: Descarcă

en: Label
ro: Etichetă

en: Time
ro: Ora

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Average
ro: Medie

en: Performance
ro: Performanță

en: Load
ro: Încarcă

en: End
ro: Sfârşit

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
