Performance Budget (8.x-1.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
